مرکز قاب A نوت بوک

مرکز قاب A نوت بوک

قاب A لپ تاپ در واقع یکی از مهمترین قسمت های قاب لپ تاپ می باشد. قاب آ در واقع همان قاب پشت است که فضای پشتی مانیتور را پوشش می دهد و در اکثر لپ تاپ ها با آرم و لوگو شرکت سازننده مزیین شده است. قاب A به دلیل اینکه یکی از مهمترین قسمت های لپ تاپ یعنی مانیتور را پوشش می دهد باید دارای بیشترین استحکام باشد تا در مقابل شرایط محیط کار و انواع ضربات وارده احتمالی مقاومت داشته باشد. قاب پشت لپ تاپ تاثیر زیادی در ظاهر و زیبایی لپ تاپ نیز دارد به همین دلیل در تولید قاب A  باکیفیت از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود.

دلایل خرابی قاب A در انواع لپ تاپ


قاب A لپ تاپ به عنوان اصلی ترین قسمت قاب نوت بوک که در معرض خطرات متعدد است، شناخته می شود. قاب پشت لپ تاپ در حین کار و یا خاموشی آن همواره در معرض ضربات محیطی، اشعه های آفتاب، حرارت و غیره است به طور کلی دلایل خرابی قاب آ لپ تاپ را می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فشار وارده بر اثر حمل و نقل نامناسب
• قرار داشتن در معرض اشعه خورشید
• وارد شدن ضربات فیزیکی
• نظافت کردن غیراصولی
• سرویس کردن غیر اصولی
• به علت حرارت های داخلی و محیطی

قاب A بیشتر به علت حمل و نقل غیراصولی آسیب می بیند مثلا استفاده از کیف های غیر استاندارد برای لپ تاپ باعث می شود که در فشارها و ضربات حمل و نقل اولین آسیب ها متوجه قاب پشت باشد. همچنین کار مداوم در برار اشعه خورشید نیز می تواند باعث کاهش عمر قاب آ و آسیب دیدگی این قسمت شود مخصوصا اگر قاب نوت بوک مشکی باشد.
قاب A همچنین بر اثر حرارت های محیطی و حتی داخلی مثل حرارت های شدید ناشی از مانیتور و بردها ممکن است در دراز مدت دچار تاب دیدگی و در نتیجه شکستگی می شود. قاب پشت لپ تاپ یا همان قاب آ با نظافت غیر اصولی و همچنین پس از سرویس کردن در صورت جا زدن نادرست ممکن است دچار شکستگی شود.


ویژگی های یک قاب A استاندارد و اصل


قاب A و به طور کلی انواع قاب نوت بوک توسط تولیدی های مختلفی در سرتاسر دنیا تولید و در بازارهای فروش قاب نوت بوک عرضه می شوند اما بسیاری از آنها فاقد اصالت، کیفیت و استاندارد کافی هستند، این مساله باعث می شود این قاب ها طول عمر چندانی نداشه باشند و حتی در موارد باعث آسیب زدن به مانیتور، سیستم وب کم و سایر قسمت های سخت افزاری تعبیه شده در زیر قاب پشت لپ تاپ شوند. یک قاب آ استاندارد دارای ویژگی های خاصی است که مهمترین آنها در ادامه ذکر می شوند:
• بدنه سخت و محکم و البته انعطاف پذیر
• رویه سخت و جلا دار
• مقاوم در برابر اشعه ها و حرارات ها
• فاقد زائده های اضافی و مضر
• نصب آسان

مرکز خرید قاب A اصل انواع نوت بوک

قاب آ استاندارد نسبت به نمونه های غیر اصل به راحتی قابل نصب است و به ندرت در شرایطی مثل ضربات وارده، فشارها و یا حتی حرارت ها، باعث ضربه زدن به سخت افزارهای موجود در لپ تاپ می شود. به همین دلیل نیاز است برای تعمیر قاب نوت بوک آسیب دیده خود حتما از قاب A اصل استفاده شود تا سیستم مانیتور لپ تاپ دچار آسیب دیدگی نشود.


بهترین مرکز فروش قاب A اصل انواع لپ تاپ


قاب A و بسیاری از قسمت های دیگر قاب نوت بوک همانطور که در بالا ذکر شد توسط بسیاری از تولیدی های مختلف و با قیمت های بسیار ناچیز نسبت به نمونه های اصل قاب آ به بازار عرضه می شوند و بسیاری از فروشندگان ترجیح می دهند در زمینه فروش و نصب قاب پشت انواع لپ تاپ از این برندها استفاده کنند تا به سود بیشتری برسند.

بهترین مرکز فروش قاب A اصل انواع لپ تاپ

قاب A استاندارد، بهترین گزینه و در واقع تنها گزینه ای است که برای تعویض قاب پشت لپ تاپ آسیب دیده باید از آن استفاده شود. تعویض قاب آ بسیار سخت است و حتما برای تعویض آن باید از سرویس کاران مجرب استفاده شود زیرا نصب ناقص و یا کمترین ضربه می تواند باعث آسیب دیدگی به سیستم مانیتور شود. سایت سریر کالا یکی از معدودترین فروشگاه های آنلاین عرضه قطعات لپ تاپ است که نمونه های اصل قاب آ انواع لپ را با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده به فروش می گذارد.

نوشته شده در 1398-06-11 0 81

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

شاخه‌های بلاگ

آخرین نظرات

بدون نظر

جستجوی بلاگ

منو