مرکز قاب B انواع لپ تاپ

مرکز قاب B انواع لپ تاپ

قاب B یا همان قاب دور مانیتور نوت بوک حساس ترین قسمت قاب کامل لپ تاپ است. قاب بی حفاظ رویه دور مانیتور است و کمک می کند تا نمایشگر لپ تاپ از ضربات وارده بر اثر باز و بسته شدن لپ تاپ محافظت شود. قاب دور مانیتور لپ تاپ باید از بهترین جنس ممکن باشد تا به صفحه کیبورد و سیستم مانیتور و همچنین وب کم لپ تاپ آسیب نرساند.


قاب B انواع لپ تاپ ها معمولا از جنس پلاستیک و گاها شیشه مقاوم است که در قسمت پایین آن و زیر مانیتور، لوگو و آرم شرکت تولید کننده لپ تاپ بر آن حک شده است. در قاب بی انواع مختلف لپ تاپ، علاوه بر مانیتور، دوربین وب کم نیز تعبیه شده است. قاب بی انواع لپ تاپ براساس نوع و سایز آن متغییر است و به طبع دارای جنسه متفاوتی است.

قاب B لپ تاپ و دلایل خرابی آن


قاب B یا همان قاب دور مانیتور نوت بوک بیش از هر چیزی بر اثر ضربات وارد آسیب می بیند. قاب بی را می توان به استفاده از گاردهای مخصوص و ضربه گیر، و یا روش های ساده محافظت نمود.

برای مثال بهتر است همواره برای بستن لپ تاپ از انگشتان کمک گرفته شود تا شدت ضربه حاصله از برخورد قاب دور مانیتور لپ تاپ با قاب دور کیبورد جلوگیری شود. قاب دور مانیتور علاوه بر ضربات فیزیکی ممکن است بر اثر فشارهای وارده به پشت یا زیر لپ تاپ و قرار داشتن جسم خارجی بین صفحه مانیتور و صفحه کلید دچار شکستگی گردد.

اگر در قاب B شکستگی ایجاد شود باید سریعا و در صورت امکان آن شکستگی کنترل شود، و در غیر این صورت حتما قاب بی تعویض گردد چراکه آسیب دیدگی در قاب دور مانیتور نوت بوک باعث می شود تا با پیشرفت شکستگی قاب بی و در مقابل استفاده از لپ تاپ، به قسمت مانیتور و وب کم آن صدمه های جدی وارد شود. به طور کلی از مهم ترین دلایل خرابی و آسیب دیدگی قاب دور مانیتور لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جنس نامرغوب آن
• وارد شدن ضربات فیزیکی
• وجود جسم خارجی در حین بستن لپ تاپ
• مشکل و ایراد در لولاها


مشخصات یک قاب B استاندارد برای لپ تاپ
قاب B استاندارد باید با توجه به مدل و جنس سایر قسمت های لپ تاپ از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشد. برای مثال قاب دور مانیتور نوت بوک اگر از جنس شیشه ای باشد و قاب دور کیبورد از جنس فلز باشد، این مساله باعث می شود در مدت کوتاهی قاب دور مانیتور دچار آسیب دیدگی شده و در صورت سهل انگاری در تعویض باعث اختلال در مانیتور لپ تاپ می شود.

مرکز فروش قاب B اصل انواع نوت بوک

قاب بی به عنوان بخشی از قاب کامل نوت بوک، همواره توسط تولیدی های مختلفی در سرتاسر دنیا تولید می شود که گاها بسیاری از آنها هیچ تجربه ای در زمینه محصولات الکترونیکی و لپ تاپ ندارند و فقط محصولات بی کیفیتی را برای فروش عرضه می کنند. قاب بی استاندارد معمولا دارای مشخصات کیفیتی زیر است:


• جنس محکم و سخت
• شکل ظاهری زیبا و درخشان
• ضخامت مناسب برای محافظت مانیتور
• مقاوم در برابر شرایط مختلف مانیتور مثل حرارت
• مقاوم در برابر تمیز کننده ها


خرید قاب B انواع لپ تاپ

قاب B به دلیل اینکه یکی از مهمترین قسمت های لپ تاپ یعنی صفحه نمایشگر را محافظت می کند باید از بهترین و مناسب ترین مواد اولیه تهیه شده باشد و قاب بی اصل دارای چنین شرایطی است. .قاب B یا همان قاب دور مانیتور در ایران نیز مانند سایر کشورهای دنیا به عنوان یک محصول وارداتی شناخته شده و به بازار عرضه می شود. متاسفانه در بازار ایران نیز انواع قاب دور مانیتور تقلبی که گاها آرام و لوگو تولیدی های بزرگ لپ تاپ را بر روی خود دارند، عرضه می شوند، و اگر فرد خریدار در مورد تشخیص این نوع قاب از نوع اصل دانشی نداشته باشد، به احتمال زیاد یک نمونه غیر اصل و بی کیفیت را خرید خواهد کرد.

قاب دور مانیتور انواع لپ تاپ

قاب B یا همان قاب دور مانیتور لپ تاپ حتما باید با نظر کارشناسان مجرب و البته دلسوز تهیه شود. در فروشگاه بزرگ سریر کالا قاب بی اصل و با ضمانت کامل فروش و البته قیمت واقعی و مناسب عرضه می شود. توصیه می شود برای خرید قاب دور مانیتور نوت بوک خود با کارشناسان فروش این فروشگاه تماس بگیرید و قاب بی اصل لپ تاپ خود را را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایید.

نوشته شده در 1398-06-11 0 79

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

شاخه‌های بلاگ

آخرین نظرات

بدون نظر

جستجوی بلاگ

منو