مرکز قاب C انواع نوت بوک

مرکز قاب C انواع نوت بوک

قاب C لپ تاپ یکی از زیر دسته ها و زیر مجموعه های قاب کامل نوت بوک است که فضای کلی اطراف صفحه کلید و همچنین قسمت تاچ و کلیدهای کناری آن را پوشش می دهد.نوع قاب کیبورد نوت بوک در مدل ها و برندهای مختلف متفاوت است و در جنس و ابعاد مختلفی طراحی می شود. قاب سی دارای لولاهایی است که به صفحه نمایش و قاب های آ و بی متصل است و به همین دلیل است که قاب کیبورد بسیار آسیب پذیر است. این قاب به قسمت قاب زیرین نیز متصل است و در معرض حرارت ناشی از سخت افزارها نیز قرار دارد. قاب کیبورد لپ تاپ معمولا از جنس بدنه لپ تاپ و یا به همراه مواد دیگری است، اما دارای استحکام بسیار بیشتری است چون مهمترین کلیدهای نوت بوک توسط قاب سی محافظت می شوند.


قاب C در واقع علاوه بر استحکام باید دارای زیبایی و استاندارد مناسب باشد. زیرا این قاب تاثیر بسیار زیادی بر روی ظاهر و زیبایی لپ تاپ دارد و با باز شدن لپ تاپ اولین نگاه متوجه قاب کیبورد لپ تاپ و صفحه کلید می شود.

عوامل خرابی و از کارافتادن قاب C لپ تاپ
قاب C نسبت به دیگر قسمت های قاب نوت بوک در معرض انواع آسیب دیدگی ها و خرابی ها قرار دارد. قاب کیبورد لپ تاپ ها در واقع رابط اصلی بین قسمت نمایشگر و سیستم های پردازنده سخت افزاری است. به همین دلیل در معضرات آسیب های زیر است:
• آسیب های ناشی از حرارت های سخت افزارها
• آسیب های ناشی از مشکلات لولاها
• آسیب های ناشی از ضربات مختلف
• آسیب های ناشی از وجود اجسام خارجی حین بسته شدن لپ تاپ
• آسیب های ناشی از نصب غیر مناسب
• آسیب های ناشی از نظافت غیر استاندارد
• جنس نامناسب قاب سی


قاب C معمولا نسبت به سایر قسمت های لپ تاپ زودتر فرسوده می شود و دلیل آن این است که قاب کیبورد نوت بوک در معرض تماس بیشتر است و عمده کار موجود بر روی لپ تاپ بر روی این قسمت و یا حوالی آن انجام می شود. قاب سی برای اینکه طول عمر بیشتر و بهتری داشته باشد باید از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشد و اگر این مواد اولیه با کیفیت نباشند قاب کیبورد لپ تاپ عملکرد مناسب خود را نخواهد داشت.


نکات مهم در تعویض قاب C انواع لپ تاپ
قاب C انواع لپ تاپ ممکن است بر اثر شرایط مختلف دچار شکستگی شوند و برای تعویض آنها باید حتما و تا حد ممکن از قاب کیبورد اصل استفاده شود. قاب سی تقلبی یا در هنگام تعویض به راحتی شکسته می شود و یا اینکه پس از نصب طول عمر چندانی ندارد و با باز و بسته شدن درب لپ تاپ شکسته می شود و حتی ممکن است در دراز مدت به سیستم کیبورد و سایر سخت افزارها صدمه وارد کند.

بهترین مرکز فروش قاب C اصل لپ تاپ

قاب کیبورد نوت بوک اگر اصل نباشد بی شک ابعاد آن حتی در میزان جزئی با نمونه های اصل تفاوت دارد و همین مساله باعث می شود که قاب سی باعث صدمه زدن به سایر قسمت ها و حتی خش وارد کردن بر صفحه مانیتور شود.


قاب C برای تعویض نیاز به تعمیرکار مجرب دارد زیرا قاب دور کیبورد نوت بوک به صورت مستقیم با سخت افزارهای مهم لپ تاپ مثل هارد، سی دی رام و غیره در ارتباط است.


بازار خرید نمونه های اصل قاب C انواع لپ تاپ
قاب C انواع لپ تاپ توسط تولیدی های شرق آسیا به صورت گسترده تولید می شوند و حدود هشتاد درصد نمونه های موجود در بازار محصول این کشورها هستند که متاسفانه فاقد اصالت مناسب می باشند و از طرفی عمر کافی ندارند و فقط باعث اعمال هزینه های اضافی به خریدار می شوند. قاب سی غیر اصل و تقلبی حتی اگر هم با موفقیت نصب شود بی شک در مراحل کار باعث اختلال در کار با لپ تاپ و در دراز مدت باعث صدمه زدن به سایر قسمت های دیگر مثل صفحه نمایش، لولاها، قاب زیرین و حتی سخت افزارهای سیستم می شود.

قاب C انواع نوت بوک

قاب C موجود در بازار ایران نیز اکثرا نمونه های غیر اصل و بی کیفیت هستند. به همین دلیل توصیه داریم برای خرید قاب دور کیبورد نوت بوک خود از فروشگاه های معتبری مثل سریرکالا خرید نمایید. سایت هایی مثل سریرکالا انواع قاب C لپ تاپ را با ضمانت اصل و بهترین قیمت به مشتریان عرضه می کنند و در واقع این سایت های آنلاین فروش، بهترین بازار خرید قاب کیبورد لپ تاپ در ایران هستند.

نوشته شده در 1398-06-11 0 51

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

شاخه‌های بلاگ

آخرین نظرات

بدون نظر

جستجوی بلاگ

منو