کیفیت قطعات یدکی موبایل

کیفیت قطعات یدکی موبایل

قطعات یدکی موبایل و کیفیت آن‌ها به اندازه کیفیت تلفن همراهی که خریداری می کنید، اهمیت دارد. معمولا افراد فکر می‌کنند که وقتی گوشی هوشمند خود را تعمیر می‌کنند، دیگر هیچوقت مثل روز اول نخواهد شد چون قطعات یدکی موبایل موجود در بازار کیفیت قطعات اصلی را ندارند. اما این تصور غلط است؛ شما می‌توانید به سادگی قطعات یدکی موبایل با کیفیت و اصالت خریداری کنید و روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

چه وسایلی جزو قطعات یدکی موبایل محسوب می‌شوند؟

استفاده از قطعات یدکی موبایل اصلی، باعث می‌شود گوشی شما بعد از تعمیر مثل روز اول کار کند.

قطعات یدکی موبایل با لوازم جانبی آن فرق دارند. وسایلی مانند پورت و اسلات، شارژر،‌ قاب و فریم، بلندگو،‌ دوربین و کلیدها و دکمه‌ها چه برای گوشی‌های هوشمند و چه برای گوشی‌های غیر هوشمند جزو قطعات یدکی موبایل محسوب می‌شوند.


همانطور که می‌بینید تمام این قطعات جایگزینی برای وسایل اصلی هستند و به همین لازم است کیفیت بالایی داشته باشند. اولین کاری که برای تهیه قطعات یدکی با کیفیت باید انجام شود، تهیه این وسایل از یک فروشگاه معتبر است. برخی از نمونه‌های فیک در بازار وجود دارند که تماما شبیه به نمونه‌های اصلی هستند و حتی متخصصان نیز به سختی آن‌ها را تشخیص می‌دهند. بنابراین خرید از فروشگاهی که اعتماد مشتریان برایش اهمیت دارد، کمک کننده است.


باکیفیت‌ترین قطعات یدکی موبایل

برخی از نمونه‌های فیک ارائه شده توسط بازار قابل تشخیص هستند. شما با در نظر گرفتن برخی از ملاک‌ها می‌‌توانید نمونه فیک را از اصلی تشخیص دهید.

گاهی می‌توان نمونه‌های تقلبی را از نمونه‌های اصلی تشخیص داد.


• برند: توجه کنید که قطعات یدکی موبایل خود را از چه برندی خریداری می‌کنید. سپس نام و لوگوی برند را از وب سایت اصلی چک کنید و با برند و لوگوی حک شده روی محصول مطابقت دهید. لوگوی چاپ شده روی برخی از نمونه‌های فیک تفاوت‌های جزئی با برند اصلی دارد.


• به جزئی‌ترین تفاوت‌ها توجه کنید. البته این راهکار برای قطعات خارجی گوشی هوشمند شما کاربردی است و چنانچه از قطعات یدکی داخلی استفاده کرده باشید، نمی‌توانید به سادگی تفاوت‌ها را تشخیص دهید.


• سعی کنید تصویری از نمونه اصلی محصول از وب سایت‌های معتبر ببینید. برخی از محصولات فیک ظاهرشان تفاوت‌های نامحسوسی با نمونه‌های اورجینال دارد.


• راهکارهای ارائه شده امکان تشخیص برخی از نمونه‌های تقلبی با طراحی غیر حرفه‌ای را برای شما فراهم می‌کنند. اما برخی از نمونه‌های غیر اصلی کاملا شبیه به نمونه‌های اصلی ارائه می‌شوند و قابل تشخیص نیستند. مطمئن‌ترین راهکار برای اینکه قطعات یدکی موبایل اصلی روی گوشی خود نصب کنید، خرید از یک فروشگاه معتبر است که خاطرتان از خرید محصول باکیفیت آسوده باشد.

نوشته شده در 1398-06-16 0 1450

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

شاخه‌های بلاگ

آخرین نظرات

بدون نظر

جستجوی بلاگ