حمل و نقل و تحویل

بسته ها حداکثر دو روز کاری  پس از تاييد پرداخت ارسال می شوند.  برای حمل و تحویل 4 روش وجود دارد: 1- تحویل حضوری در محل انبار شرکت 2- حمل و تحویل توسط پیک مخصوص در محدوده شهر تهران  3- حمل و تحویل در شهرهایی که توسط تیپاکس یا سایر شرکتهای باربری پشتیبانی می شود. 4- حمل و تحویل توسط شرکت پست در هرنقطه از ایران . شما به هرنوع شيوه‌ی حمل را که انتخاب کنيد می توانید  پيگيري مرسوله را از ما دریافت کنید. زمان تحویل و حمل با توجه به روش انتخاب شده می تواند از همان روز سفارش تا حداکثر 7 روز زمان ببرد.

هزينه هاي ارسال شامل هزينه هاي بسته بندي و پست در این فروشگاه رایگان است مگر آنکه از قبل به اطلاع شما برسد.

برای بسته بندی سعی میشود تمام نکات ایمنی برای عدم آسیب به مرسوله توسط ما رعایت شود، با این وجود در هنگام تحویل کالا و در حضور مامور مربوطه،  بسته بندی و خود کالا با دقت از لحاظ ظاهری بررسی کنید و اگر آثار فیزیکی مانند ضربه یا مایعات یا له شدگی مشاهده کردید پس از گرفتن عکس با موبایل خود، از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید. سپس عکس و گزارش و مشکل را برای ما بفرستید تا بررسی شود.

اگر به هر دلیل نیاز شد که کالا به ما برگشت داده شود. شما نیز از بسته بندی خوب استفاده کرده و سپس کالا را از طریق شرکت پست به آدرس ما ارسال فرمایید.


منو